REZERVACIJA ŠPORTNIH OBJEKTOV

Koledar dogodkov

September 2017

  • P
  • T
  • S
  • Č
  • P
  • S
  • N
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 1
  • 2Array
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  •  

O nas

Zavod za šport in rekreacijo Domžale
Kopališka 4
SI-1230 Domžale
Tel: +386 1 721 68 62
Direktor: Uroš Križanič

E-naslov: 
info@sport-domzale.si

Mali nogomet  učenci letnik 2003 in mlajši - spored

MENTORJEM ŠOLSKEGA ŠPORTA V OŠ DOMŽALSKE REGIJE
Mali nogomet  učenci letnik 2003 in mlajši - spored

1. Prijave – k tekmovanju se je prijavilo 10 ekip učencev

2.  Sistem tekmovanja:
- predtekmovanje -  v dveh skupinah (5+5), enokrožni liga sistem
- finale  – križni sistem prvih dveh ekip iz predtekmovanja

3. Termini in objekti:
- predtekmovanja  skupina A – četrtek, 5. 10. 2017 ŠP Radomlje
- predtekmovanje skupina B – četrtek, 12. 10. 2017 ŠP Domžale
- finale  – petek, 13. 10. 2017

4. Žrebanje: Pri žrebu upoštevani nosilci iz šolskega leta 2016/17.

SKUPINA A

SKUPINA B

  1. PRESERJE PRI RADOMLJAH
  1. DOMŽALE
  1. DOB

2.  RODICA

  1. DRAGOMELJ

      3.  TRZIN

  1. JURIJA VEGE

     4.  MENGEŠ

  1. JANKA KERSNIK BRDO

     5.  VENCLJA PERKA 

 

5. Pravila:
- igra se po pravilih objavljenih  v reviji »Šport mladih«, Informatorju št. 1, avgust 2017
- igra se na igrišču velikosti rokometnega igrišča (20mx40m)
- igralni čas 2 x 12 minut s pet minutnim odmorom
- obvezni so navadni športni copati!

 

SPORED TEKMOVANJA

PREDTEKMOVANJA

SKUPINA A

 Igrišče 1  na umetni travi v ŠP Radomlje

Termin

Ura

Tekmovalni par

Rezultat

ČET

11:30

DOB

:

JANKA KERSNIKA BRDO

 

5. 10. 17

12:00

JANKA KERSNIKA BRDO

:

PRESERJE PRI RADOMLJAH

 

 

12:30

PRESERJE PRI RADOMLJAH

:

DOB

 

 

13:00

DRAGOMELJ

:

PRESERJE PRI RADOMLJAH

 

 

13:30

PRESERJE PRI RADOMLJAH

:

JURIJA VEGE

 

 

 Igrišče 2  na umetni travi v ŠP Radomlje 

Termin

Ura

Tekmovalni par

Rezultat

ČET

11:30

DRAGOMELJ

:

JURIJA VEGE

 

5. 10. 17

12:00

JURIJA VEGE

:

DOB

 

 

12:30

DRAGOMELJ

:

JANKA  KERSNIKA BRDO

 

 

13:00

JANKA KERSNIKA BRDO

:

JURIJA VEGE

 

 

13:30

DOB

:

DRAGOMELJ

 

 

SKUPINA B

 Igrišče 1  na umetni travi v ŠP Domžale 

Termin

Ura

Tekmovalni par

Rezultat

ČET

11:30

RODICA

:

VENCLJA PERKA

 

12. 10. 17

12:00

VENCLJA PERKA

:

TRZIN

 

 

12:30

TRZIN

:

DOMŽALE

 

 

13:00

DOMŽALE

:

MENGEŠ

 

 

13:30

MENGEŠ

:

RODICA

 

 

 Igrišče 2  na umetni travi v ŠP Domžale 

Termin

Ura

Tekmovalni par

Rezultat

ČET

11:30

TRZIN

:

MENGEŠ

 

12.  10. 17

12:00

DOMŽALE

:

RODICA

 

 

12:30

MENGEŠ

:

VENCLJA PERKA

 

 

13:00

RODICA

:

TRZIN

 

 

13:30

VENCLJA PERKA

:

DOMŽALE

 

 

FINALE

ŠP Domžale – 2 igrišči z umetno travo

Termin

Ura

Tekmovalni par

PET

12:30

A1 –

:

B2 –

13. 10. 17

12:30

B1 -

:

A2 -

 

13:05

 

:

 

 

13:05

 

:

 

 

Podelitev medalj ob 13:40 uri.

Zavod za šport in rekreacijo Domžale

 

Razpis za jesenski kros

 

Na podlagi koledarja šolskih športnih tekmovanj OŠ Domžalske regije za šolsko leto 2017/18, objavljamo RAZPIS ZA JESENSKI KROS

1. Organizator:

Zavod za šport in rekreacijo Domžale

2. Izvajalec:

Zavod za šport in rekreacijo Domžale v sodelovanju z atletskim  klubom

3. Termin in  kraja:

Športni park Vir, torek,  10. 10. 2017 ob 14.00 uri

4. Rezervni termin:     

Četrtek, 12. 10. 2017

5. Tekmovalne kategorije (spol, letnik) in dolžine prog

     5.1. Dečki, deklice

letnik 2012 in mlajši

250 m

     5.2. Učenci, učenke

letnik 2011

300 m

     5.3. Učenci, učenke

letnik 2010

300 m

     5.4. Učenci, učenke

letnik 2009

300 m

     5.5. Učenci, učenke

letnik 2008

500 m

     5.6. Učenci, učenke

letnik 2007

500 m

     5.7. Učenci, učenke

letnik 2006

500 m

     5.8. Učenci, učenke

letnik 2005

1000 m

     5.9. Učenci, učenke

letnik 2004

1000 m

     5.10. Učenci, učenke

letnik 2003

1000 m

6. Pravice nastopa: Otroci iz vrtcev, učenci  in učenke OŠ Domžalske regije   

7. Omejitev nastopa:   šoloobvezni – do 7 udeležencev v posamezni kategoriji predšolski  - brez omejitev

8. Priznanja:                Posamezno - medalje za prve tri v posamezni kategoriji

                                     Podelitev - neposredno po končanem teku v kategoriji

9. Urnik in zaporedje tekmovanja:

Ogled proge:                 do 14.00

Prvi štart:                     ob 14.00 - kategorija 5.1.

Zaporedje štartov:         od mlajših k starejšim!​

10. Štartni karton: Otroci  iz  vrtcev in učenci/ke OŠ morajo imeti pri sebi štartni  karton ki vsebuje naslednje podatke: ime in priimek, letnica rojstva, pripadnost organizaciji (vrtec oziroma šola).

11.  V primeru slabega vremena (dežja) na dan prireditve, se tekmovanje prestavi na rezervni termin, ki je četrtek četrtek, 12. oktobra 2017. 

Vsi udeleženci/ke nastopajo na lastno odgovornost oz. odgovornost prevzamejo vrtci in šole, za katere tekmovalci/ke nastopajo!

RAZPORED TEKMOVANJA PREVERITE V PRIPONKI SPODAJ!

Zavod za šport in rekreacijo Domžale

 

 

Prenos datotek