Rezultati tekmovanja v badmintonu - posamezno

V nadaljevanju si lahko pogledate rezultate tekmovanja v badmintonu - posamezno. 

 

Košarka letnik 2003 in mlajši - spored tekmovanja in navodila

V priponki si lahko preberete spored tekmovanja in navodila za košarko letnik 2003 in mlajši. Na tekmovanje se je prijavljeno 15 ekip – 9 ekip učencev, 6 ekip učenk. Obvezno dobro preberite navodila. 

Odbojka letnik 2003 in mlajši

Na podlagi koledarja šolskih športnih tekmovanj OŠ domžalske regije za šolsko leto 2017/18, objavljamo razpis za odbojko - učenci in učenke letnika 2003 in mlajši. Več si lahko preberete v priponki.

Prenos datotek

Rezultati mali nogomet učenci letnik 2003 in mlajši

Preverite rezultate osnovnih šol domžalske regije v malem nogometu. Pomerili so se učenci letnik 2003 in mlajši.

 

Rezultati jesenskega krosa

Za nami je letošnji jesenski kros, ki se ga je udeležilo lepo število osnovnošolcev in osnovnošolk iz domžalske regije. Vsega skupaj se je na tekmovanju predstavio 10 osnovnih šol in kar 670 tekmovalcev, od najmlajših do najstarejših. V Športnem parku na Viru je regijsko tekmovanje potekalo v prijetnem vremenu in vzdušju, za kar so poskrbeli tudi številni starši in spremljevalci, ki so prišli spodbujat tekače. 

Rezultate si lahko preberete v priponki. 

Prenos datotek

Mali nogomet  učenci letnik 2003 in mlajši - spored

MENTORJEM ŠOLSKEGA ŠPORTA V OŠ DOMŽALSKE REGIJE
Mali nogomet  učenci letnik 2003 in mlajši - spored

1. Prijave – k tekmovanju se je prijavilo 10 ekip učencev

2.  Sistem tekmovanja:
- predtekmovanje -  v dveh skupinah (5+5), enokrožni liga sistem
- finale  – križni sistem prvih dveh ekip iz predtekmovanja

3. Termini in objekti:
- predtekmovanja  skupina A – četrtek, 5. 10. 2017 ŠP Radomlje
- predtekmovanje skupina B – četrtek, 12. 10. 2017 ŠP Domžale
- finale  – petek, 13. 10. 2017

4. Žrebanje: Pri žrebu upoštevani nosilci iz šolskega leta 2016/17.

SKUPINA A

SKUPINA B

  1. PRESERJE PRI RADOMLJAH
  1. DOMŽALE
  1. DOB

2.  RODICA

  1. DRAGOMELJ

      3.  TRZIN

  1. JURIJA VEGE

     4.  MENGEŠ

  1. JANKA KERSNIK BRDO

     5.  VENCLJA PERKA 

 

5. Pravila:
- igra se po pravilih objavljenih  v reviji »Šport mladih«, Informatorju št. 1, avgust 2017
- igra se na igrišču velikosti rokometnega igrišča (20mx40m)
- igralni čas 2 x 12 minut s pet minutnim odmorom
- obvezni so navadni športni copati!

 

SPORED TEKMOVANJA

PREDTEKMOVANJA

SKUPINA A

 Igrišče 1  na umetni travi v ŠP Radomlje

Termin

Ura

Tekmovalni par

Rezultat

ČET

11:30

DOB

:

JANKA KERSNIKA BRDO

 

5. 10. 17

12:00

JANKA KERSNIKA BRDO

:

PRESERJE PRI RADOMLJAH

 

 

12:30

PRESERJE PRI RADOMLJAH

:

DOB

 

 

13:00

DRAGOMELJ

:

PRESERJE PRI RADOMLJAH

 

 

13:30

PRESERJE PRI RADOMLJAH

:

JURIJA VEGE

 

 

 Igrišče 2  na umetni travi v ŠP Radomlje 

Termin

Ura

Tekmovalni par

Rezultat

ČET

11:30

DRAGOMELJ

:

JURIJA VEGE

 

5. 10. 17

12:00

JURIJA VEGE

:

DOB

 

 

12:30

DRAGOMELJ

:

JANKA  KERSNIKA BRDO

 

 

13:00

JANKA KERSNIKA BRDO

:

JURIJA VEGE

 

 

13:30

DOB

:

DRAGOMELJ

 

 

SKUPINA B

 Igrišče 1  na umetni travi v ŠP Domžale 

Termin

Ura

Tekmovalni par

Rezultat

ČET

11:30

RODICA

:

VENCLJA PERKA

 

12. 10. 17

12:00

VENCLJA PERKA

:

TRZIN

 

 

12:30

TRZIN

:

DOMŽALE

 

 

13:00

DOMŽALE

:

MENGEŠ

 

 

13:30

MENGEŠ

:

RODICA

 

 

 Igrišče 2  na umetni travi v ŠP Domžale 

Termin

Ura

Tekmovalni par

Rezultat

ČET

11:30

TRZIN

:

MENGEŠ

 

12.  10. 17

12:00

DOMŽALE

:

RODICA

 

 

12:30

MENGEŠ

:

VENCLJA PERKA

 

 

13:00

RODICA

:

TRZIN

 

 

13:30

VENCLJA PERKA

:

DOMŽALE

 

 

FINALE

ŠP Domžale – 2 igrišči z umetno travo

Termin

Ura

Tekmovalni par

PET

12:30

A1 –

:

B2 –

13. 10. 17

12:30

B1 -

:

A2 -

 

13:05

 

:

 

 

13:05

 

:

 

 

Podelitev medalj ob 13:40 uri.

Zavod za šport in rekreacijo Domžale

 

Razpis za jesenski kros

 

Na podlagi koledarja šolskih športnih tekmovanj OŠ Domžalske regije za šolsko leto 2017/18, objavljamo RAZPIS ZA JESENSKI KROS

1. Organizator:

Zavod za šport in rekreacijo Domžale

2. Izvajalec:

Zavod za šport in rekreacijo Domžale v sodelovanju z atletskim  klubom

3. Termin in  kraja:

Športni park Vir, torek,  10. 10. 2017 ob 14.00 uri

4. Rezervni termin:     

Četrtek, 12. 10. 2017

5. Tekmovalne kategorije (spol, letnik) in dolžine prog

     5.1. Dečki, deklice

letnik 2012 in mlajši

250 m

     5.2. Učenci, učenke

letnik 2011

300 m

     5.3. Učenci, učenke

letnik 2010

300 m

     5.4. Učenci, učenke

letnik 2009

300 m

     5.5. Učenci, učenke

letnik 2008

500 m

     5.6. Učenci, učenke

letnik 2007

500 m

     5.7. Učenci, učenke

letnik 2006

500 m

     5.8. Učenci, učenke

letnik 2005

1000 m

     5.9. Učenci, učenke

letnik 2004

1000 m

     5.10. Učenci, učenke

letnik 2003

1000 m

6. Pravice nastopa: Otroci iz vrtcev, učenci  in učenke OŠ Domžalske regije   

7. Omejitev nastopa:   šoloobvezni – do 7 udeležencev v posamezni kategoriji predšolski  - brez omejitev

8. Priznanja:                Posamezno - medalje za prve tri v posamezni kategoriji

                                     Podelitev - neposredno po končanem teku v kategoriji

9. Urnik in zaporedje tekmovanja:

Ogled proge:                 do 14.00

Prvi štart:                     ob 14.00 - kategorija 5.1.

Zaporedje štartov:         od mlajših k starejšim!​

10. Štartni karton: Otroci  iz  vrtcev in učenci/ke OŠ morajo imeti pri sebi štartni  karton ki vsebuje naslednje podatke: ime in priimek, letnica rojstva, pripadnost organizaciji (vrtec oziroma šola).

11.  V primeru slabega vremena (dežja) na dan prireditve, se tekmovanje prestavi na rezervni termin, ki je četrtek četrtek, 12. oktobra 2017. 

Vsi udeleženci/ke nastopajo na lastno odgovornost oz. odgovornost prevzamejo vrtci in šole, za katere tekmovalci/ke nastopajo!

RAZPORED TEKMOVANJA PREVERITE V PRIPONKI SPODAJ!

Zavod za šport in rekreacijo Domžale

 

 

Prenos datotek